O firmie Antar

Firma ANTAR jest znanym na rynku polskim dystrybutorem sprzętu medycznego. W ofercie firmy znajdują się stabilizatory, ortezy, pasy lędźwiowe i kołnierze ortopedyczne, wkładki absorbujące wstrząsy, pneumatyczne stabilizatory stawu skokowego.

W naszej ofercie znajdą Państwo również produkty z LINII BIAŁO-CZERWONEJ. Jest to seria nowoczesnych wyrobów polskiej produkcji. 

Ponadto firma zajmuje się dystrybucją materacy przeciwodleżynowych, poduszek ortopedycznych piankowych, unikalnej na polskim rynku wodnej poduszki ortopedycznej MEDIFLOW, taśm rehabilitacyjnych, okładów zimno-ciepłych. Oferowane przez nas produkty są do nabycia w ponad tysiącu sklepów medycznych oraz aptek na terenie całego kraju.

Jesteśmy wyłącznym importerem wyrobów uznanych na świecie producentów, jak np.

  • amerykańskiej firmy OPPO Medical Corp.(stabilizatory medyczne),
  • szkockiej firmy KARE Orthopaedic by Design (stabilizatory medyczne),
  • Taiwan Stanch (okłady zimno-ciepłe).
  • Karma (wózki inwalidzkie)

Jesteśmy powiązani z firmą Farmedica, zajmującą się dystrybucją sprzętu szpitalnego - opatrunków, lekkich gipsów syntetycznych, testów do kontroli procesu sterylizacji, produktów do aseptyki pola operacyjnego.

Od 2008 roku ANTAR posiada system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy EN ISO 9001:2015 oraz z wymaganiami normy dla wytwórców i dystrybutorów wyrobów medycznych EN ISO 13485:2016-04 w zakresie projektowania, produkcji, dystrybucji oraz serwisu wyrobów ortopedycznych i rehabilitacyjnych.

Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować, że ANTAR od dnia 13.04.2022 posiada Certyfikat „Rzetelna Firma” Tym samym dołączyliśmy do grona przedsiębiorstw o zweryfikowanej niepodważalnej rzetelności, solidności i wiarygodności. 

Certyfikat : https://wizytowka.rzetelnafirma.pl/F9NYIW9C

Rzetelna firma